سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست‌های مرجوعی و عودت هر فروشگاه در آزادچارسوق توسط خود دانشجویان که فروشنده هستند تعیین می‌شود. لطفاً قبل از خرید، شرایط و مقررات مربوط به مرجوعی و عودت محصولات را به دقت مطالعه کنید. تمامی شرایط و ضوابط مرجوعی، تعویض و عودت کالا یا خدمات باید به صورت صریح و دقیق توسط فروشنده مشخص شود.

ضمانت ارسال و عودت محصول به عهده فروشنده است و آزادچارسوق تنها وظیفه پیگیری کامل اجرای صحیحی سیاست‌های تعیین‌شده را بر عهده دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل یا نارضایتی، لطفاً ابتدا با فروشنده مربوطه تماس بگیرید و در صورت عدم رفع مشکل، با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم.

هر فروشگاه می‌تواند روش‌های ارتباطی خود را از طریق صفحه فروشگاه خودشان معرفی کنند که شامل ثبت تیکت و ارائه شماره تماس مستقیم می‌شود. ما از تمامی دانشجویان فروشنده در آزادچارسوق دعوت می‌کنیم که سیاست‌های مرجوعی و عودت خود را به صورت شفاف و واضح برای مشتریان خود توضیح دهند تا تجربه‌ی خرید آسوده‌تری را برای آن‌ها ایجاد کنند.

در صورت پیگیری از طریق شماره تماس ها و دکمه ثبت تیکت/ درخواست پشتیبانی در صفحه ی فروشگاه فروشنده مد نظر مطلب را از طریق فرم زیر به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازم انجام شود.

فرم ثبت شکایت از فروشنده

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

ما برای بهبود عملکرد از کوکی ها استفاده می کنیم.